Tõlkebüroo Mariland

Kvaliteetsed tõlketööd tõlkebüroost Mariland

Soovite tellida tõlketööd? Vajate oma tekstile keelelist korrektuuri või toimetamist? Sellisel juhul tuleb teile hea meelega appi tõlkebüroo Mariland. Pakume oma klientidele kiiret ja korralikku tõlketeenust, mille hinna ja kvaliteedi suhet võib pidada üheks Eesti parimaks. Tellige tõlketööd meilt ja veendute selles isegi!

Meie büroos teevad tõlketöid kõrgharidusega ja kogemustega spetsialistid või filoloogid. Oma töötajate valimisel lähtume veendumusest, et hea tõlk peab lisaks suurepärastele keeleteadmistele omama ka laia silmaringi või põhjalikke teadmisi kindlas valdkonnas. Lisaks lähtub meie tõlkebüroo maailmas üldtunnustatud põhimõttest, et parima tõlke tagab tõlkimine oma emakeelde. Kõik eelnimetatu on aluseks kvaliteetsete tõlgete sünnile.

Teeme kirjalikku tõlketööd eesti, inglise, vene, läti, leedu, soome, rootsi, norra, taani, poola, ukraina, tšehhi, ungari, rumeenia, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, portugali, hollandi, kreeka, türgi, araabia, hiina, jaapani ja ladina keelest ning keelde. Peale selle saab meilt tellida tõlketöid ka võõrkeelest võõrkeelde. Kõikide eelpool mainitud keelesuundade jaoks on meil olemas pädev tõlkija, kes aitab teie tekstid soovitud keelde viia.

Garanteerime usaldusväärse ja õige tõlke, mida saame pakkuda tänu hoolikalt valitud tõlkijatele ja koostööpartneritele. Juhul, kui teil on juba olemas tekst soovitud keeles, siis võib meie tõlkebüroo seda vastavalt vajadusele keeleliselt korrigeerida või toimetada, et muuta see veelgi paremaks. Samuti pakume suulist tõlget, notariaalset tõlget ning vajadusel kujundame või küljendame teie tekstid. Võtke meiega ühendust ning lepime kokku töö hinnas ja valmimise kiiruses! Püsiklientidele soodustused! Samuti pakume paremat hinda suurema tellimuse teinud klientidele.